Mališani iz Bajke pobjednici 14. Olimpijskog festivala dječjih vrtića Grada Varaždina i Varaždinske županije

Utorak, 02. 06. 2015.

Da su polaznici dječjeg vrtića Bajka – djeca izuzetnih talenata pokazuju i dokazuju na mnogim natjecanjima. Ove godine klinci i klinceze iz vrtića ponovno su pokazali svoja vrsna sportska umijeća i već 11. godinu zaredom potvrdili status pobjednika (i  gradskog i županijskog) na Olimpijskom festivalu dječjih vrtića. Mališani su se izuzetno veselili ovoj sportskoj manifestaciji, ponajprije zato što su dobili priliku iskušati se u pravim olimpijskim sportovima i bar na jedan dan postati pravi “olimpijci”. Najponosniji navijači svakako su bili roditelji djece koji su popunili i zadnje mjesto na stadionu “Sloboda” te pokazali koliko su ponosni na male sportaše. Ravnateljici, stručnom timu i odgojiteljima vrtića ova pobjeda mališana samo je potvrdila da dobar program i uvjeti, kontinuiran rad sa djecom tijekom godine, ulaganje u pokretne aktivnosti i sport te boravak na zraku svakako doprinose cjelokupnom razvoju djece i rezultatima poput ovih.

olimpijada-vrtica-2015-0559_971136Izvor fotografije: www.varazdinski.hr