Sportsko plesna igraonica

Sportsko plesna igraonica “Hopsići” namijenjena je djeci od 3. do 7. godine života. Igraonica sadrži elemente gimnastike, modernog i klasičnog plesa, aerobika, Brain Gyma i Pametnih pokreta. Voditeljica igraonice je odgojiteljica predškolske djece, educirana iz sportsko plesnih sadržaja za djecu rane i predškolske dobi.

Igraonica se održava 2 puta tjedno u trajanju od 1 sat u vrtićkoj dvorani te se dodatno naplaćuje. Upisi su mogući tijekom cijele godine u tajništvu, dok igraonica s radom započinje u rujnu svake godine i traje do lipnja iduće godine.

Mali polaznici sportsko plesne igraonice, 2 puta godišnje svoja postignuća prezentiraju roditeljima na oglednim satovima i svojim nastupima sudjeluju u vrtićkim manifestacijama. Suglasnost MZOS-a na program dostupna na uvid.